cs en de

Učební obory

Cukrář 29-54-H/01

Cukrář 29-54-H/01

Ukážeme Vám cestu rájem sladkostí a cukrovinek. Budete péct s potěšením a naučíte se finesám, které znají jenom mistři. Poznáte lexikon mistrovského pečení a pak už Vašim kouzelným výrobkům jen těžko někdo odolá. Nejlepší absolventi získávají "Osvědčení HK ČR", které je opravňuje k praxím v cukrářských provozovnách zemí EU.

Designér v reklamě 66-52-H/01

Designér v reklamě 66-52-H/01

Chtěli byste také pracovat na počítačích a ovládat nejrůznější grafické programové vybavení? Naučíte se ovládat Adobe CS4 (Illustrator, Photoshop, InDesign, Acrobat Professional). Získáte základní dovednosti aranžování. Uplatnění naleznete v oblasti reklamy a marketingu.

Kadeřník 69-51-H/01

Kadeřník 69-51-H/01

Zavedeme Vás do světa módy, kde vznikají nové střihy a účesy, které jsou "in". Pozveme Vás také do říše alchymie, kde se naučíte míchat ty nejlepší barvy a odstíny. Stanete se profesionály v oblasti vlasové kosmetiky. Budete umět zákazníkům vždy dobře poradit.

Kuchař - číšník 65-51-H/01

Kuchař - číšník 65-51-H/01

Naučíme Vás připravovat špičkové speciality. Čekají Vás rauty a recepce pro významné osobnosti. Zúčastníte se barmanských show a soutěží a zvládnete tajemství Freestyle. Naučíte se perfektně chovat a mluvit se zákazníkem.

Prodavač - Florista 66-51-H/01

Prodavač - Florista 66-51-H/01

Zajímáte se vazbu řezaných květin a sváteční a příležitostné vazby? Chcete se naučit základy aranžování a floristiky. Během studia se naučíte realizovat interiérové dekorace, základy botaniky a ekologie

Reprodukční grafik 34-53-H/01

Reprodukční grafik 34-53-H/01

Chtěli byste studovat jeden z nejrychleji se vyvíjejících oborů reagujících na nové trendy? Pracovat na počítačích a ovládat nejrůznější grafické programové vybavení? V oboru Reprodukční grafik se naučíte využívat grafické softwary: Adobe CS4 (Illustrator, Photoshop, InDesign, Acrobat Professional). Naučíte se také provádět cenové kalkulace, řídit expedici a jiné části polygrafické výroby.