cs en de

Certifikáty

Hospodářská komora ČR

Hospodářská komora ČR

Čestné uznání za vysokou úroveň odborné přípravy absolventů ve školním roce 2022/2023

ISO 9001

ISO 9001-2016

Dne 3. 12. 2023 byl škole po předchozím auditu společností 3EC International, s.r.o., která je členem skupiny 3EC International a.s., vystaven certifikát kvality č. Q-1593C/20, potvrzující, že systém managementu kvality školy splňuje požadavky mezinárodní normy ČSN EN ISO 9001 : 2016. Jako klienti 3EC International, s.r.o. můžeme používat tuto certifikační značku na prokázání certifikace.

esafety, internetová bezpečnost

eSafety štítek

Na základě hodnocení úrovně online bezpečnosti a dalších faktorů, získala naše škola bronzový štítek.

ŠKOLA DOPORUČENÁ ZAMĚSTNAVATELI

ŠKOLA DOPORUČENÁ ZAMĚSTNAVATELI

I letos se dostala naše škola na seznam Škola doporučená zaměstnavateli

Certifikát AKC ČR

Certifikát AKC ČR

Obchodní akademie a Hotelová škola Třebíč získala opět dne 21. ledna 2018 Certifikát stvrzující vysokou kvalitu vzdělávání v oboru gastronomie oa AKC ČR.

Cambridge exam centre

Cambridge exam centre

This is to certify that Obchodní akademie a Hotelová škola Třebíč is a partner school of a Cambridge P.A.R.K. an authorised Platinum Cambridge English Language Assessment exam centre.

eBezpečná škola

eBezpečná škola

Dne 26. 1. 2016 získala naše škola právo k užívání Značky "Kraj Vysočina eBezpečná škola".

Europass - dodatek k osvědčení

Europass - dodatek k osvědčení

Europass - dodatek k osvědčení (E-DO) je doklad připojený k osvědčení o odborném vzdělání, který má usnadnit pochopení významu osvědčení v cizí zemi. Osvědčení absolventi obdrží v anglickém jazyce.

Europass - mobilita

Europass - mobilita

Europass - mobilita (E-M) zaznamenává evropskou studijní stáž, kterou držitel absolvoval od začátku roku 2005. Jedná se např. o studijní pobyt v rámci výměnného programu, apod.

Fairtradová škola

Fairtradová škola

Fairtradové školy jsou součástí kampaně Fairtradová města, mezinárodní iniciativy označování míst, kde je podporován fair trade.Dávají tím najevo svou společenskou odpovědnost a zájem o globální rozvojové vzdělávání.

SCIO Bronzový certifikát

SCIO Bronzový certifikát

BRONZOVÝ CERTIFIKÁT za péči věnovanou hodnocení výsledků vlastní výchovně vzdělávací činnosti ve školních letech 200/2006, 2006/2007, 2008/2009, 2009/2010.