cs en de

08. Září 2023CAMBRIDGE ENGLISH QUALIFICATIONS

V září 2016 uzavřela naše škola smlouvu o spolupráci s autorizovaným zkouškovým centrem Cambridge P.A.R.K. z Brna. Naši studenti i zájemci z řad veřejnosti mají možnost skládat za zvýhodněných podmínek mezinárodně uznávané zkoušky Cambridge English Qualifications.

Studenti mají možnost skládat zkoušku B1 Preliminary (nebo varianta B1 Preliminary for Schools) v úrovni B1 dle SERRJ původně označovanou PET. Další možností je zkouška B2 First (nebo varianta B2 First for Schools). Jedná se o zkoušku v úrovni B2 dle SERRJ původně označovanou FCE. Od roku 2019 nabízíme možnost skládat zkoušku C1 Advanced v úrovni C1 dle SERRJ původně označovanou CAE. Každý, kdo úspěšně složí zkoušku Cambridge English (Cambridge English Qualifications), obdrží mezinárodně uznávaný certifikát jako doklad o dosažené úrovni.

Zvýhodněné podmínky znamenají nižší cenu, možnost skládat zkoušky u nás ve škole (odpadá nutnost jet např. do Brna, do Prahy), možnost testu nanečisto, tzv. Mock testu, se zpětnou vazbou, zapůjčení studijních materiálů a pomoc při přípravě ve škole.

 

Motivační seminář pro studenty prvních ročníků

Zkouška nanečisto – MOCK test

Zkoušky Cambridge English Qualifications

 

PŘIHLÁŠKA A LETÁK