cs en de

29. Listopad 20192. místo ve Florbal Challenge chlapců

Dne 26. 11. 2019 se konal tradiční turnaj středních škol ve florbalu chlapců zvaný „Florbal Challenge“, při kterém ani naše škola nemohla chybět. Turnaje okresního kola se zúčastnilo 5 týmů, přičemž každý z týmů hrál se všemi ostatními.

V prvním a nejdůležitějším zápase s SPŠ Třebíč, který rozhodl o našem konečném umístění, jsme hned od prvních minut zápasu vedli 2:0. Soupeř však záhy skóre srovnal a následnou hořkou chuť dostal zápas gólem v poslední vteřině na 2:3 pro soupeře. Další zápasy už se pak odehrávaly v zásadě pod naší taktovkou. Katolické Gymnázium jsme porazili 3:0, nad Gymnáziem Třebíč jsme zvítězili 1:0 a sérii našich zápasů jsme uzavřeli také vítězstvím nad Moravskými Budějovicemi 4:2.

Chlapci reprezentovali naši školu důstojně a s vervou, za což jim patří dík i gratulace za krásné konečné 2. místo.