cs en de

Fotogalerie

Vánoční výstava 21. Prosinec 2016 Vánoční výstava

Ve středu proběhla na půdě naší školy tradiční Vánoční výstava - Vánoce ve znamení zvěrokruhu. Mohli jste u nás vidět prezentaci prací žáků všech našich oborů Obchodní akademie, Hotelnictví, Cestovní ruch, Aranžér, Cukrář, Kadeřnice, Kuchař-číšník a Reprodukční grafik. Navíc proběhla soutěže barmanů, kadeřnické služby, vánoční zpívání, cizojazyčné prezentace, flambování a míchání nápojů. Děkujeme všem návštěvníkům za přízeň a přejeme krásné prožití Vánočních svátků.

Veletrh vzdělávání - Jihlava 11. Listopad 2016 Veletrh vzdělávání - Jihlava

Dnešní den jsme na přehlídce středních škol v Jihlavě.

Veletrh vzdělávání - Žďár nad Sázavou 10. Listopad 2016 Veletrh vzdělávání - Žďár nad Sázavou

Dnes jsme se vydali za podpory vydatného sněžení do Žďáru nad Sázavou, kde se konal další ze série veletrhů vzdělávání. Zájemců o studium všech oborů přišlo mnoho a mnoho a my jsme jim mohli ukázat naše dovednosti a řemesla. Děkuji celému našemu týmu za super reprezentaci naší školy. Zítra hurá na Jihlavu!

Studenti CR4 na výstavě 28. Září 2016 Studenti CR4 na výstavě

Studenti CR4 na výstavě v galerii Chodba. Příběh židovské dívky Etty Hillesum je velmi zaujal. Akce je dalším stupínkem pro přípravu na jejich praktickou maturitu.

Den otevřených dveří 20. Říjen 2016 Den otevřených dveří

Na naší škole proběhl den otevřených dveří, bylo se opravdu na co dívat. Děkujeme všem učitelům a studentům za velký kus práce a věříme, že se program všem návštěvníkům líbil a dozvěděli jste se veškeré informace o Vašem oboru. Děkujeme také za příjemnou návštěvu paní radní Janě Fialové.