cs en de

Fotogalerie

Středoškolský atletický pohár 23. Září 2022 Středoškolský atletický pohár

Na středoškolském atletickém poháru naše studentky obsadily pěkné druhé místo a družstvo chlapců vybojovalo místo třetí. ???

Kyberbezpečnost z pohledu umělé inteligence 2020 30. Červen 2022 Kyberbezpečnost z pohledu umělé inteligence 2020

V pondělí 30. května 2022 proběhlo na Krajském úřadě Kraje Vysočina za účasti radního pro školství, mládež a sport, informatiku a komunikační technologie RNDr. Jana Břížďaly vyhlášení nejúspěšnějších žáků a studentů v soutěžích věnovaných problematice kyberbezpečnosti. Žáci oborů Designér v reklamě a Reprodukční grafik se zúčastnili kreativní soutěže Ajéje, AI! Kyberbezpečnost z pohledu umělé inteligence. Žák Jakub Fürst oboru Designé v reklamě obsadil 3. místo za plakát Co je umělá inteligence a jak jí využíváme? Gratulujeme!

Účetní soutěže Zaúčtuj to 24. Červen 2022 Účetní soutěže Zaúčtuj to

Adéla Borovičková, Julie Košáková a Tomáš Munzar z OA3B předvedli skvělý výkon v základním kole účetní soutěže Zaúčtuj to!, která se konala ve středu na Mendelově univerzitě v Brně. Po vítězství v případové studii i v účetním kvízu získali stejný počet bodů jako družstvo z Valašského Meziříčí. Soupeři však rychleji odpověděli na rozstřelovou otázku a naši soutěžící tak postoupili do republikového finále z druhého místa. Za sebou nechali dalších 18 tříčlenných týmů z celé Moravy. K úžasnému výsledku blahopřejeme.

Kadeřnická soutěž v Pardubicích 04. Květen 2022 Kadeřnická soutěž v Pardubicích

V tomto týdnu se konala kadeřnická soutěž v Pardubicích. Do finále postoupila Jana Smejkalová v dámské kategorii a Natálie Štrejbarová v pánské kategorii. I když se nám nepodařilo stoupnout si na "bedny," vítězů, odvážíme si spoustu nových zkušeností a zážitků. Holkám děkujeme za jejich vzornou přípravu a ochotu reprezentovat naší školu.

SOUTĚŽ - STUDENTI UPOZORŇUJÍ NA RIZIKOVÉ HRANÍ 30. Duben 2022 SOUTĚŽ - STUDENTI UPOZORŇUJÍ NA RIZIKOVÉ HRANÍ

Žáci z oborů Reprodukční grafik a Designér v reklamě se zúčastnili soutěže společnosti Sazka o nejlepší plakát, infografiku nebo komiks na téma "Hraj s rozumem!". Žáci obsadili první tři místa, a ještě první speciální místo. Výhercům gratulujeme! 1. místo – Jakub Fürst AD2 (Infografika) 2. místo – Alex Matty Fajmonů RG1 (Infografika) 3. místo – Karolína Salcmanová RG2 (Plakát) Zvláštní cena – Michaela Čermáková AD1 (Komiks) Další informace o soutěži v odkazu: https://hrajsrozumem.cz/ochrana-mladistvych/53-studenti-upozornuji-na-rizikove-hrani?fbclid=IwAR2BSK6viIuIsLmsGo18_rlIRVkPkgDd4uVfRJVh4-zEjJ9-xt1zGE08kZ4

Soutěž Junior Art 03. Květen 2022 Soutěž Junior Art

Dnes 3. 5. 2022 se konala soutěž Junior Art s tématem Jarní fantazijní kresba. Přihlásit se mohl kdokoliv z řad našich žáků. Vyhlášení proběhne 11. 5. 2022 na Májové Junior show, kde si budete moci nejlepší práce prohlédnout.

Středoškolského mistrovství ČR v požárním sportu 27. Duben 2022 Středoškolského mistrovství ČR v požárním sportu

Eliška Navrátilová z OA1B se ve středu 27. 4. 2022 zúčastnila v Pardubicích Středoškolského mistrovství ČR v požárním sportu. Obsadila 1. místo v běhu na 100 m s překážkami a 1. místo ve výstupu na cvičnou věž. Gratulujeme.

Konverzační soutěž 08. Březen 2022 Konverzační soutěž

V úterý 8.března 2022 se uskutečnilo Okresní kolo konverzační soutěže, které proběhlo po loňské online podobě vynucené špatnou epidemiologickou situací opět v prezenční podobě. Do anglické části soutěže se přihlásilo 18 studentů gymnázií a odborných škol. V němčině změřilo své síly 8 studentů. Nejlepšími angličtináři našeho okresu byli v kategorii III.A určené gymnáziím Ondřej Pažourek z Gymnázia Třebíč na prvním místě, za ním na druhém místě Maya Thomet z Katolického gymnázia a na třetí příčce studentka Gymnázia Třebíč Klára Klímová. Kategorii III.C pro střední odborné školy ovládly studentky OA a HŠ Třebíč, Nela Nožičková jako vítězka a Emma Šlechtová na druhém místě. V těsném závěsu skončila studentka SZŠ Třebíč Markéta Jelínková. Německý jazyk má jen jednu kategorii, jejíž vítězkou se stala úspěšná soutěžící i v anglickém jazyce Maya Thomet z Katolického gymnázia. Student Gymnázia Moravské Budějovice Daniel Pavlíček si svými výkony vysloužil druhé místo, za ním se umístila Jolana Ježková z Gymnázia Třebíč. Vítězové všech kategorií postoupili do krajského kola.