cs en de

Fotogalerie

Okresní kolo ve florbale žáků středních škol 29. Listopad 2021 Okresní kolo ve florbale žáků středních škol

V pátek se konalo okresní kolo ve florbale žáků středních škol (v hale Spartak Třebíč, celkem 4 týmy). Naši kluci si nejdříve poradili s Gymnáziem Třebíč, potom svedli vyrovnanou bitvu s Průmyslovkou, která skončila remízou, a na závěr hladce zvítězili nad Zemědělkou. Celkově tedy zvítězili a postupují do krajského kola.

Finále 12. ročníku soutěže Ourregion, aneb s Vysočinou do Evropy 24. Červen 2021 Finále 12. ročníku soutěže Ourregion, aneb s Vysočinou do Evropy

Ve středu 23.6.2021 reprezentovali naší školu na krajském úřadě v Jihlavě 3 studenti, kteří se po pěti on line kolech probojovali do finále soutěže.

On-line švýcarská kuchyně a masopust 28. Únor 2021 On-line švýcarská kuchyně a masopust

V neděli 28. 2. 2021 se konala kulinářská soutěž na téma On-line švýcarská kuchyně a masopust, kde si účastníci mohli připravit polévku Bündner Gerstensuppe, koláč Cholera a švýcarský mrkvový dort Rüeblitorte. Kromě vaření se v on-line vysílání povídalo také o tradičních masopustních zvycích, které se i dnes ve Švýcarsku hojně dodržují. Mezi účastníky, kteří se do soutěže zapojili, byly studentky z HT1 Anežka Cafourková, Lucie Krištofová, Tereza Valová a Tereza Zahradníková. Mezi první pětici nejlepších soutěžících, kteří získali od pořadatele švýcarský turistický balíček patří z HT1: Tereza Zahradníková a Tereza Valová.