cs en de

Fotogalerie

Okresní kolo ve volejbalu dívek 27. Listopad 2018 Okresní kolo ve volejbalu dívek

27. 11. 2018 nabídla naše škola pořadatelství okresního kola dívek ve volejbalu. Turnaje se zúčastnilo 5 družstev, přičemž i naše hráčky patřily k favoritům soutěže. Ačkoliv děvčata nehrála špatně, chyběl jim drive a chuť po vítězství, což bylo na hře patrné. Postupným povzbuzováním a motivováním se však dokázala vyhecovat k výkonu, který stačil na pěkné 3. místo.

Okresní kolo ve florbalu 05. Prosinec 2018 Okresní kolo ve florbalu

Dne 5. 12. 2018 se chlapci naší školy zúčastnili okresního kola ve florbalu, které nabízelo rozšířenou účast i chlapcům z 3. a 4. ročníku oproti Florbal Challenge cupu. I přes zdařilé akce se nám nepodařilo dosáhnout výše, než na konečnou 4. příčku. Chlapcům však patří dík za vynaložené úsilí.

Florbal Challenge cup 30. Listopad 2018 Florbal Challenge cup

Dne 30. 11. 2018 proběhl ve sportovní hale TJ Spartak Třebíč 2. ročník turnaje s názvem Florbal Challenge cup. Turnaj byl věkem učen pro studenty 1. a 2. ročníku. Ač zástupců z naší školy nebylo mnoho, nastoupili s nasazením a první dva zápasy se soupeři z SŠŘS Moravské Budějovice a z Gymnázia Třebíč remizovali. O konečném pořadí všech týmů pak rozhodla naše prohra s SPŠ Třebíč. Chlapci bojovali velice zarputile a celkové 3.

Okresní kolo v basketbalu dívek 06. Listopad 2018 Okresní kolo v basketbalu dívek

Dne 6. 11. 2018 jsme se zúčastnili okresního kola v basketbalu dívek. Děvčata navzdory svému výškovému handicapu bojovala velmi zarputile. Umístila se na krásném 3. místě.

Okresní kolo v basketbalu 20. Listopad 2018 Okresní kolo v basketbalu

20. 11. 2018 se výběr chlapců z naší školy zúčastnil okresního kola v basketbalu, a to v poměrně silné konkurenci 5-ti týmů. Hned v úvodním kole podlehli naši chlapci favorizovanému Gymnáziu Třebíč. Další dva zápasy proti SŠ stavební Třebíč a SŠ průmyslové Třebíč už byly herně vyrovnané, ani jeden se nám však nepodařilo překlenout do úspěšného konce. Posledním zápasem jsme si však spravili chuť a soupeře ze SŠ zemědělské Třebíč jsme přehráli vysoko 23:6. Všem reprezentujícím chlapcům náleží pochvala.

Naši atleti třetí v atletice 20. Září 2018 Naši atleti třetí v atletice

Naši atleti a atletky se ve čtvrtek 20. 9. 2018 zúčastnili Středoškolského poháru v atletice. Za krásného slunečného počasí předvedla obě naše družstva velmi dobré výkony, kdy shodně skončila v silné konkurenci třebíčských středních škol na třetím místě.

Sportovně-turistický kurz 21. Květen 2018 Sportovně-turistický kurz

V termínu 21. - 25. května se třídy prvního ročníku obchodní akademie zúčastnily sportovně-turistického kurzu v Biskupicích. 46 žáků si za ideálního počasí v pěkném areálu se spoustou sportovišť vyzkoušelo mnoho her a soutěží, jmenovitě beach volejbal, minigolf, ultimate fresbee, ringo, kroket, petanque, stolní tenis, stolní fotbal, šipky a softball. V rámci kurzu proběhl i pěší výlet do Hrotovic, kde jsme využili regenerace v podobě bazénu a vířivky.

Florbalistky třetí na krajském finále 20. Březen 2018 Florbalistky třetí na krajském finále

Naše děvčata se v úterý 20. března zúčastnila krajského finále ve florbalu. Na turnaj se z okresních kol kvalifikovalo pět nejlepších družstev svých okresů. Naše dívky se po vítězství v okresním kole neztratila ani v krajském finále. V prvním utkání jsme remizovali s loňským vítězem ze Žďáru nad Sázavou, v druhém jsme s přehledem prorazili Humpolec. Na závěr nás čekaly dva těžké zápasy se smutným koncem. S pozdějším vítězem z Jihlavy jsme ještě minutu před koncem zápasu vedli 2:1, domácí hráčky však předvedly dokonalý obrat, po prohře 3:2 jsme tak nezískali ani bod. V závěrečném utkání proti Chotěboři jsme těsně před koncem zápasu rovněž vedli, po vyrovnávací brance třicet vteřin před koncem zápasu tak braly oba týmy bod za remízu. Ve vyrovnaném turnaji jsme tak obsadili velmi pěkné třetí místo, když o lepší výsledek nás připravily závěry zápasů. Přesto je třeba hráčkám poděkovat za vzornou reprezentaci naší školy.

Jednodenní lyžařské kurzy 08. Únor 2018 Jednodenní lyžařské kurzy

Pár fotek z jednodenních lyžařských kurzů našich žáků.