cs en de

04. Únor 2020Opět úspěšní v soutěži OURREGION

I ve školním roce 2019/20 se 2 studentky naší školy - Lucie Polomská ze třídy CR3 a Anna Kvačková ze třídy CR4 svými vědomostmi probojovaly do finále této soutěže mezi 30 nejlepších celého Kraje Vysočina.

Soutěž probíhá on line, má celkem 5 kol s otázkami v českém a anglickém jazyce. Otázky bývají poněkud záludné, je potřeba vyhledávat a srovnávat informace a také rychle se rozhodovat pro správné řešení, protože v bodování hraje důležitou roli i faktor času. Letos se do soutěže přihlásilo 334 studentů z 20 středních škol kraje. Z naší školy se zaregistrovalo 109 studentů oboru cestovní ruch. Finalisty nyní čeká zpracování prezentace na téma Filmový průmysl a Vysočina a zdolání finálového testu v angličtině přímo v zasedací místnosti krajského úřadu v Jihlavě. Studentkám ke vzorné reprezentaci školy děkujeme a držíme palce ve finále.