cs en de

19. Leden 2022CAMBRIDGE ENGLISH QUALIFICATIONS

V září 2016 uzavřela naše škola smlouvu o spolupráci s autorizovaným zkouškovým centrem Cambridge P.A.R.K. z Brna. Naši studenti i zájemci z řad veřejnosti mají možnost skládat za zvýhodněných podmínek mezinárodně uznávané zkoušky Cambridge English Qualifications.

Studenti mají možnost skládat zkoušku B1 Preliminary (nebo varianta B1 Preliminary for Schools) v úrovni B1 dle SERRJ původně označovanou PET. Další možností je zkouška B2 First (nebo varianta B2 First for Schools). Jedná se o zkoušku v úrovni B2 dle SERRJ původně označovanou FCE. Od roku 2019 nabízíme možnost skládat zkoušku C1 Advanced v úrovni C1 dle SERRJ původně označovanou CAE. Každý, kdo úspěšně složí zkoušku Cambridge English (Cambridge English Qualifications), obdrží mezinárodně uznávaný certifikát jako doklad o dosažené úrovni.

Zvýhodněné podmínky znamenají nižší cenu, možnost skládat zkoušky u nás ve škole (odpadá nutnost jet např. do Brna, do Prahy), možnost testu nanečisto, tzv. Mock testu, se zpětnou vazbou, zapůjčení studijních materiálů a pomoc při přípravě ve škole.

 

Zkouška nanečisto – MOCK test

 

V letošním školním roce opět nabízíme možnost zkoušek "nanečisto", tzv. MOCK test.  Můžete zjistit, jak jste na zkoušku připraveni, popř. na kterou část zkoušky je třeba zintenzivnit Vaši přípravu.

Výhody zkoušky nanečisto:

  • součástí MOCK testu je jak písemná, tak ústní část zkoušky
  • vše se odehrává v reálném čase
  • obdržíte vyhodnocení jednotlivých částí
  • po absolvování ústní části zkoušky obdržíte ústní zpětnou vazbu přímo od examinátora Cambridge a také personalizované písemné doporučení , rady a tipy pro vylepšení ústní části zkoušky
  • výsledek dostanete na email

BONUS: Po absolvování MOCK testu a registraci na ostrou zkoušku do 4 měsíců, získává kandidát po uhrazení zkoušky, PARK ONLINE na 2 měsíce ZDARMA!

PARK ONLINE – Online platforma připravená zkušenými britskými lektory nabízí špičkový program pro samostudium s překvapivě širokými možnostmi.

 

Termín Mock testu: 25. 2. 2020 (konec registrace je do 10. 2. 2022)

Místo Mock testu: OAHŠ Třebíč

Cena Mock testu: od 400 Kč

 

Registrace včetně uhrazení poplatku probíhá individuálně na stránkách naší partnerské školy.

Abyste mohli čerpat výhody pro partnerskou školu, je potřeba vždy zadat kód partnerské školy.

Studenti naší školy dostanou odkaz k registraci a kód v informační zprávě na EduPage. Zájemci z řad veřejnosti ho dostanou na vyžádání. Napište na konecna@oahstrebic.cz.

 

Zkoušky Cambridge English Qualifications

 

Termíny ostrých zkoušek na OAHŠ Třebíč:

V letošním roce nabízíme možnost vybrat si ze tří úrovní – B1, B2 a C1 (B1 Preliminary for Schools, B2 First a C1 Advanced

 

B1 Preliminary for Schools – sobota 14. 5. 2022 (registrace do 31. 3. 2022)   

                                                   - cena pro partnerskou školu je 2810,- Kč


B2 First  - sobota 14. 5. 2022 (registrace do 31. 3. 2022)   

                                     - cena pro partnerskou školu je 4350,- Kč

C1 Advanced  - sobota 14. 5. 2022 (registrace do 31. 3. 2022)   

                                     - cena pro partnerskou školu je 4490,- Kč

Abyste mohli čerpat výhody pro partnerskou školu, je potřeba vždy zadat kód partnerské školy.

Studenti naší školy dostanou odkaz k registraci a kód v informační zprávě na EduPage. Zájemci z řad veřejnosti ho dostanou na vyžádání. Napište na konecna@oahstrebic.cz.

PŘIHLÁŠKA A LETÁK