var _gaq = _gaq || []; _gaq.push(['_setAccount', 'UA-21162358-1']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })();

Jana Kopečková a WP 2018

Jana Kopečková a WP 2018

Letošní 61. ročník celostátní přehlídky uměleckého přednesu a divadel poezie Wolkrův Prostějov se konal pod záštitou Ministerstva kultury ČR, pana hejtmana Olomouckého kraje a paní primátorky Prostějova.

Místem konání celostátní přehlídky byly Kulturní klub Duha a zámek v Prostějově. Naši školu reprezentovala Jana Kopečková / třída RG2 /, která do celostátní přehlídky v Prostějově postoupila z krajského kola Pelhřimovského Poetikonu. V její kategorii se představilo 37 recitátorů, odborná porota vybrala jednoho laureáta.

Jana přednesla povídku rakouského autora Petera Altenberga Sanatorium pro nervově choré. Porota konstatovala, že s příchodem na jeviště se v osobě Jany představila výrazná herecká naděje, ze které přímo sálá herecké charizma.

Jana Kopečková získala bohaté zkušenosti a poznatky i z hlasových rozcviček a rozborových seminářů. Svým výborným výkonem na celostátní přehlídce dosáhla mimořádného životního úspěchu.

 

(Vloženo: 27. 06. 2018)