var _gaq = _gaq || []; _gaq.push(['_setAccount', 'UA-21162358-1']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })();
Close

Mgr. Jarmila Abrahamová Středa: 07:00 - 07:45 (sudý i lichý týden, budova A)
Ing. Marie Bendová Pondělí: 07:00 - 07:45 (sudý týden, budova A)
Pondělí: 07:00 - 07:45 (lichý týden, budova A)
Ing. Jitka Bínová Pondělí: 07:00 - 07:45 (sudý týden, budova A)
Pondělí: 07:00 - 07:45 (lichý týden, budova A)
Mgr. Aleš Čurda Pondělí: 07:00 - 07:45 (C - Borovina (sudý týden))
Středa: 07:00 - 07:45 (A - Sirotčí (lichý týden))
Mgr. Veronika Dobrovolná Pondělí: 07:00 - 07:45 (lichý týden, budova A)
Pondělí: 07:00 - 07:45 (sudý týden, budova A)
Mgr. Jitka Doležalová Středa: 14:15 - 15:00 (sudý i lichý týden, budova C)
Mgr. Radka Fialová Pátek: 07:00 - 07:45 (sudý týden, budova B)
Čtvrtek: 07:00 - 07:45 (lichý týden, budova B)
Mgr. Jana Filipová Pondělí: 14:10 - 14:55 (budova A, lichý týden)
Čtvrtek: 07:00 - 07:45 (budova C, sudý týden)
Mgr. Marcela Hajná Čtvrtek: 07:00 - 07:45 (sudý i lichý týden, budova B)
Mgr. Ida Hamplová Středa: 14:15 - 15:00 (lichý týden, budova A)
Úterý: 14:15 - 15:00 (sudý týden, budova C)
Mgr. Lenka Herbrichová Středa: 14:15 - 15:00 ((sudý týden, budova C))
Čtvrtek: 14:15 - 15:00 ((lichý týden, budova C))
Mgr. Klára Herudková Pátek: 07:00 - 07:45 (lichý i sudý týden, budova B)
Ing. Pavla Hnízdilová Úterý: 07:00 - 07:45 (sudý týden budova C)
Pátek: 07:00 - 07:45 (lichý týden budova B)
Mgr. Marie Houserová Středa: 07:00 - 07:45 ((sudý i lichý týden budova B))
Mgr. Eva Kahovcová Úterý: 14:15 - 15:00 (sudý týden, budova B)
Pátek: 14:15 - 15:00 (lichý týden, budova B)
Ing. Zdeněk Kneslík Pátek: 07:00 - 07:45 (lichý i sudý týden, budova C)
Mgr. Alena Kneslíková Čtvrtek: 07:00 - 07:45 (Lichý týden budova A)
Středa: 14:15 - 15:00 (Sudý týden budova B)
Mgr. Libuše Kolářová Čtvrtek: 14:15 - 15:00 (lichý týden, budova A)
Mgr. Hana Konečná Čtvrtek: 14:15 - 15:00 (Budova A)
PaedDr. Miroslav Koupil Středa: 14:15 - 15:00 (Lichý týden, budova A - Sirotčí)
Čtvrtek: 14:15 - 15:00 (Sudý týden, budova C - Borovina)
Ing. Jarmila Koutná Úterý: 07:00 - 07:45 ((sudý i lichý týden budova B))
Mgr. Zuzana Kratinová Čtvrtek: 14:15 - 15:00 (sudý i lichý týden, budova A)
Ing. Hana Krátká Pátek: 07:00 - 07:45 (lichý i sudý týden, budova A)
Pondělí: 07:00 - 07:45 (sudý týden, budova C)
Bc. Lukáš Kubart Čtvrtek: 13:50 - 14:35 ()
Mgr. Jiří Kunc Pondělí: 14:15 - 15:00 (sudý týden, budova A)
Pondělí: 14:15 - 15:00 (lichý týden, budova A)
Bc. Marie Mácová Středa: 14:15 - 15:00 (sudá středa - budova C)
Mgr. Zdeňka Macurová Čtvrtek: 14:15 - 15:00 (lichý týden, budova C)
Úterý: 14:15 - 15:00 (sudý týden, budova B)
Mgr. Naděžda Malá Pondělí: 07:00 - 07:45 (lichý i sudý týden, budova A)
Mgr. Pavla Malcová Středa: 07:00 - 07:45 (sudý týden (budova A))
Pondělí: 14:15 - 15:00 (lichý týden (budova A))
RNDr. Oldřich Martinů Středa: 14:15 - 15:00 (Lichý týden, budova B)
Pátek: 14:15 - 15:00 (Sudý týden, budova C)
PhDr. Radomíra Mastná Středa: 07:00 - 07:45 (sudý i lichý týden, budova B)
Miroslava Mládková Pondělí: 14:00 - 14:30 (sudý i lichý týden)
Mgr. Jarmila Necidová Úterý: 07:00 - 07:45 (Sudý týden - budova A)
Úterý: 07:00 - 07:45 (Lichý týden - budova C)
Mgr. Zuzana Nohová Úterý: 07:00 - 07:45 (sudý týden, budova B)
Úterý: 07:00 - 07:45 (lichý týden, budova B)
Mgr. Tomáš Nováček Pondělí: 14:15 - 15:00 (lichý týden, budova A)
Středa: 14:15 - 15:00 (sudý týden, budova C)
Mgr. Pavlína Nováčková Úterý: 14:15 - 15:00 (sudý týden, budova A)
Úterý: 14:15 - 15:00 (lichý týden, budova C)
Mgr. Kamil Novák Čtvrtek: 07:00 - 07:45 (lichý i sudý týden, budova A)
Mgr. Daniela Nováková Pondělí: 07:00 - 07:45 (lichý týden, budova C)
Čtvrtek: 07:00 - 07:45 (sudý týden, budova B)
Mgr. Marcela Ondráčková Středa: 07:00 - 07:45 (lichý týden, budova B)
Úterý: 14:10 - 14:55 (sudý týden, budova B)
Mgr. Vladimír Ošmera Pátek: 07:00 - 07:45 (Lichý týden, budova A)
Středa: 07:00 - 07:45 (Sudý týden, budova A)
Ing. Zdeněk Pilát Středa: 07:00 - 07:45 (sudý týden, budova A)
Středa: 14:15 - 15:00 (lichý týden, budova A)
Mgr. Zdeněk Pokorný Pondělí: 14:15 - 15:00 (lichý týden, budova A)
Středa: 14:15 - 15:00 (sudý týden, budova C)
Markéta Ryglová Pondělí: 07:00 - 07:45 (sudý týden, budova kadeřnictví)
Pondělí: 07:00 - 07:45 (lichý týden, budova kadeřnictví)
Ing. Alena Slámová Úterý: 14:30 - 15:15 (sudý týden, budova C)
Středa: 06:45 - 07:30 (lichý týden, budova A)
PaedDr. Helena Suchá Úterý: 07:00 - 07:45 (lichý týden, budova B)
Úterý: 07:00 - 07:45 (sudý týden, budova B)
Mgr. Vítězslav Svoboda Pondělí: 07:00 - 07:45 (lichý týden, budova A)
Pondělí: 14:15 - 15:00 (sudý týden, budova C)
Ing. Irena Ščuková Středa: 07:00 - 07:45 (sudý i lichý týden, budova B)
Ing. Martin Šesták Čtvrtek: 07:00 - 07:45 (lichý týden, budova A)
Pátek: 07:00 - 07:45 (sudý týden, budova A)
Mgr. Petra Šmitová Úterý: 14:15 - 15:00 (lichý i sudý týden, budova C)
Ing. Jitka Špačková Úterý: 07:00 - 07:45 (sudý i lichý týden, budova B)
Mgr. Jitka Švejdová Úterý: 07:00 - 07:45 (lichý i sudý týden, budova B)
Mgr. Miroslava Totková Úterý: 14:14 - 15:00 (lichý i sudý týden, budova B)
Ing. Alena Urbanová Čtvrtek: 07:00 - 07:45 (sudý týden, budova B)
Úterý: 07:00 - 07:45 (lichý týden, budova B)
Mgr. Markéta Vedralová Pondělí: 14:15 - 15:00 (Lichý týden, budova C)
Pondělí: 14:15 - 15:00 (Sudý týden, budova A)
Ing. Radka Vejmelková Středa: 07:00 - 07:45 (sudý i lichý týden, budova B)
Mgr. Jitka Vejtasová Úterý: 07:00 - 07:45 (lichý i sudý týden, budova C)
Mgr. Zuzana Vilimová Úterý: 06:45 - 07:30 (lichý i sudý týden, budova B)
Ing. Daniela Vitásková Pondělí: 07:00 - 07:45 (lichý týden, budova A)
Úterý: 07:00 - 07:45 (sudý týden, budova C)
Mgr. Pavla Vítková Středa: 07:00 - 07:45 (lichý i sudý týden, budova A)
Ing. Gabriela Vlasáková Pondělí: 14:10 - 14:55 (sudý týden, budova A)
Úterý: 14:10 - 14:55 (lichý týden, budova C - Borovina)
Marie Vošmerová Středa: 14:00 - 14:30 (Lichý a sudý týden)
MgA. Veronika Zábršová Čtvrtek: 14:00 - 14:45 ()
Mgr. Dita Zelenáková Pátek: 07:00 - 07:45 (lichý týden, budova B)
Čtvrtek: 14:15 - 15:00 (sudý týden, budova C)